Ferie w Domu Harcerza

Ferie w Domu Harcerza

Ferie w Domu Harcerza

Podczas tegorocznych Ferii Zimowych w Domu Harcerza odbyło się kilka form spędzania wolnego czasu.

Dla mieszkańców Rumi zorganizowaliśmy darmową żywność w postaci marchwi, jabłek, lukru do ciasta oraz Żywności w ramach projektu Bezpłatnej żywności. Akcja trwała przez cały pierwszy tydzień z której skorzystało ponad 2 tysiące mieszkańców.

Zorganizowane zostały Warsztaty Dietetyczne w dwóch grupach po 15 osób dla chętnych. Warsztaty odbyły się przy współpracy z MOPS Rumia i Bankiem Żywności w trójmieście. Zainteresowanie było duże a uczestnicy mogli własnoręcznie przygotowywać potrawy.
Dla dzieci i młodzieży zostały zorganizowane zajęcia w drugim tygodniu z piątku na sobotę dla 30 osób. W programie było wyjście na Bowling, wycieczka na lodowisko do Gdyni, zajęcia pt” Chcemy Zimy „ polegające na wykonaniu z masy cukrowej elementu zimowego oraz wspólne gry i zabawy na wieczornym kominku w Domu Harcerza.

Hm Bogdan Formella