Zuchowy Bal Karnawałowy

Zuchowy Bal Karnawałowy

Zuchowy Bal Karnawałowy

Ach jaki to był Bal a jakie stroje: kapelusznik, księżniczka, rycerze, kosmici, wróżki i nie da się wszystkich wymienić. Brawo dla zuchów i ich rodziców za wspaniałe przebrania.

Ale i organizatorzy stanęli na wysokości zadania wykonując piękny wystrój w temacie „ Kraina Bajek” bo taki był motyw przewodni. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszemu namiestnikowi zuchowemu pwd. Maji Formella i całej ekipie organizatorów.

Punktualnie o godz. 18.00 w Domu Harcerza 10.02.2017 r. zaczęła się zabawa, którą rozpoczął dh Antek jako DJ Balu. Atmosfera była wspaniała, stroje piękne nie tylko zuchów, ale i kadry która organizowała Bal, a prezentujemy je na załączonych zdjęciach.

Na Balu były też konkursy, nagrody i balony z helem, które budziły największe zainteresowanie. Czas szybko upłynął a bal zakończył się o godz. 20.00. Do zobaczenia na następnej imprezie zuchowej, którą już niedługo będzie Turniej Pancernych, na który serdecznie wszystkich zapraszamy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do naszych gromad zuchowych, informacje gdzie działają znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce “Drużyny Hufca“.

Organizatorom i DJ Antkowi jeszcze raz składamy wielkie podziękowania i BRAWO za udaną imprezę.

Hm Bogdan Formella