Turniej Pancernych

Turniej Pancernych

Turniej Pancernych

Hufiec ZHP Rumia znów spędził aktywnie weekend! Tym razem ponad 100 zuchów wcielając się w postacie bajki “Scooby Doo” wzięło udział w “Turnieju Pancernych”, czyli grze miejskiej na terenie Rumi.

Najmłodsi Harcerze kierując się mapą naszego miasta zmagali się z sześcioma punktami, na których robili wiele ciekawych rzeczy, od rozwiązywania zagadek, prowadzenia śledztwa, po jazdę na specjalnych rolkach “Pedallo”, latający dywan. Po zakończeniu gry uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek oraz pokaz Straży Miejskiej. Cały turniej jest częścią obchodów 85 lecia Harcerstwa w Rumi.

Głównym organizatorem imprezy była druhna pwd. Karolina Zdrojewska, która podkreśla, że turniej w tym roku był wyjątkowy, ponieważ osiągnął on rekordową ilość uczestników. Całą imprezę wsparła Piekarnia Tradycyjna oraz Harcerski Ośrodek Centrum Przyrody. Turniej Pancernych jest imprezą coroczną a więc organizatorzy zapraszają wszystkie zuchy już za rok! Nasze Gromady zuchowe działają w Rumi i serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórkach, wszelkie informacje na naszej stronie www: https://www.zhprumia.pl/

Do zobaczenia na harcerskim szlaku przygody !