Nagrody na Festiwalu Piosenki Patriotycznej “Muzyczna Mesa”

Nagrody na Festiwalu Piosenki Patriotycznej "Muzyczna Mesa"

Nagrody na Festiwalu Piosenki Patriotycznej “Muzyczna Mesa”

W dniach 1-2 maja zespół “Siebie Warci” oraz 20 RDHCzB “REAKTYWACJA” reprezentowali nasz hufiec na Festiwalu Piosenki Patriotycznej “Muzyczna Mesa” na Helu. Pogoda na festiwal bardzo dopisała. Pierwszy dzień festiwalowy, czyli przesłuchania odbywał się w Muzeum Obrony Wybrzeża, a po zakończeniu przesłuchań można było załapać się na pyszną wojskową grochówkę. Mając odrobinę czasu wolnego zespół i drużyna wybrali się wspólnie na helskie bunkry, gdzie każdy mógł troszkę poszaleć. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, szczególnie gdy wieczorem jechaliśmy na przygotowane dla nas ognisko z kiełbaskami. Następny dzień festiwalowy to koncert laureatów na scenie deptaku helskiego. Okazało się ze wszyscy wystawieni przez nas występujący zostali laureatami.

I tak oto:
20 RDHCzB “REAKTYWACJA” zdobyła III miejsce w kategorii: zespół Gimnazjum
Zespół “Siebie Warci” otrzymał wyróżnienie w kategorii: zespół Ponadgimnazjalny
a duety wystawione przez zespół Siebie Warci:
Dominika Brzostek i Adam Kunikowski zajęli I miejsce w kategorii: zespół Podstawówka
Zuzanna Roś i Daniel Jaks zajęli I miejsce w kategorii: zespół Ponadgimnazjalny

A harcerka Angelika Milczarek z 20 RDHCzB okazała się Najsympatyczniejszą Uczestniczka Festiwalu
i otrzymała w nagrodę ogromny Puchar.

Każdy uczestnik festiwalu otrzymał pamiątkową koszulkę oraz kilka przydatnych gadżetów, natomiast wszystkich laureatów, którzy zajęli miejsca obdarowano gitarami.

Zuzia i Daniel również wypowiadali się w Twojej Telewizji Morskiej.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tej imprezy.

phm. Magdalena Jaks