„Siebie Warci” w charytatywnym festynie

„Siebie Warci” w charytatywnym festynie

„Siebie Warci” w charytatywnym festynie

Zespół „Siebie Warci” wziął udział w charytatywnym festynie dla chorego Daniela gdzie zaprezentował dwa półgodzinne koncerty. Co dolega Danielowi? Główną atrakcją był występ najlepszych polskich zawodników w nieco wciąż egzotycznej dyscyplinie jaką jest timbersports.
Dla połczynian ta konkurencja jest dość bliska, bo w elitarnym gronie zawodników jest Jacek Groenwald – mieszkaniec Połczyna.
„Siebie Warci” w charytatywnym festynie

Połczyno. Mimo wietrznej pogody na festyn dla Daniela przybyły prawdziwe tłumy

Ciekawostką były licytacje – m.in. obrazów, ale też reklamowych gadżetów.
– Licytujcie, licytujcie i płaćcie od razu, bo cel jest szczytny! – zachęcała Bożena Ceszke, która prowadziła konferansjerkę.
„Siebie Warci” w charytatywnym festynie

„Siebie Warci” w charytatywnym festynie

A goście festynu, chętnie sięgali po portfele, m.in po to, by kupić oryginalną czapkę Adama Małysza.I wesprzeć tym samym Daniela.Do Połczyna w sobotę zjechali nie tylko mieszkańcy najbliższych okolic, bo wśród gości znaleźli się mieszkańcy miejscowości Zamostne czy Luzino – z powiatu wejherowskiego.