Siebie Warci na Strażackim Festynie z Pompą w Rumi

Siebie Warci na Strażackim Festynie z Pompą w Rumi

Siebie Warci na Strażackim Festynie z Pompą w Rumi

23 czerwca 2011 r. w Rumi Janowie odbyła się coroczna Sobótka, czyli festyn organizowany przez Dom Kultury SM “Janowo”. Atrakcji jak zwykle nie brakowało. Jak co roku mieszkańcy Rumi licznie stawili się w Parku Miejskim w Janowie. Sobótkę rozpoczęła parada wozów strażackich oraz występ orkiestry dętej pod dyrekcją Tadeusza Gruczy. Organizatorzy zadbali o atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych uczestników. A Pani burmistrz Elżbieta Rogala-Kończak wzniosła się ponad wierzchołki drzew.

Jedną z atrakcji był koncert piosenek morskich wykonywanych przez harcerski zespół Siebie Warci. Początkowo wystąpiła młodsza część zespołu, która przekazała pałeczkę tej starszej części.

Fotorelację z tej imprezy można zobaczyć na www.gazetakaszubska.pl oraz na www.wiadomosci24.pl

 phm. Magdalena Jaks