Kronika akcji letniej

Kronika akcji letniej

Kronika akcji letniej

Nibylandia- kraina marzeń i snów  termin 1.07-8.07  – dzieci w wieku 5-9 lat – prawie 40 zuchów

Kadra: Elf nr 1  Maja Formella, Elf nr 2 Weronika Zinke, Elf nr 3 Zuzanna Ros, Elf nr 4 Daria Kalinowska.

Zuchy  poszukiwały zaginionego skarbu  za pomocą zaklętej mapy, Wyruszyły w piracką podróż do krainy delfinów, odnajdywały w lesie ślady elfów. Zdobywały nowe umiejętności sportowe. Zwiedzały okoliczne miejscowości, poznawały ciekawych ludzi, uczyły się budować szałasy.

 

Harcerski Obóz  – w terminie   29.06-12.07.2013 26 osób

Kadra –Komendant  –  Miś – czyli Mariusz Piotrowski oraz  dh  Ola  Prena.

Ten obóz to już nie przelewki –  przeprawy kajakiem z noclegiem w szałasach, podchody, gry, zabawy, poszukiwanie złota , poznawanie okolicznych terenów, wyjazdy na wycieczki- tyle atrakcji

można przeżyć  tylko  na prawdziwym obozie harcerskim gdzie rządzi tak wspaniała kadra.

 

Dom Harcerza  – kolonie w Domu Harcerza – to prawdziwi zdobywcy  Małego i Dużego Trójmiasta, zwierzęta po ich wizycie w ZOO do dziś wspominają zgraję fajnych dzieciaków, a kaktusom w rumskiej kaktusiarni  wydłużyły się kolce. Dzięki wspaniałym humorom woda w morzu zrobiła się cieplejsza a piasek na plaży w Rewie bardziej sypki.

 

Obóz żeglarski  „Piraci”w terminie 29.06-12.07

Kadra: Piratka Małgorzata Kunce, Pirat Adam Perkowski, Piratka Ida Koralewska i majtek Karolina Kołosowska.

Woda, żagle, wiatr to ich życie a  pogoda dopisywała w 100%, wielki Neptun czuwał aby nasi dzielni wodniarze nie nudzili się, Nocne wyprawy , akcje ratownicze to wszystko sprawiało że czas mijał bardzo szybko a do świata przybliżała ich wizyta prawdziwych profesjonalistów krótkofalarzy.

Muzyki też im nie brakowało – koncerty, pokazy młodych talentów- tak to tylko, bawią się żeglarze.