47. Rajd Hufca ZHP Rumia

47. Rajd Hufca ZHP Rumia

47. Rajd Hufca ZHP Rumia

W ubiegłą sobotę odbył się 47. Rajd Hufca ZHP Rumia.

 

Gratulujemy wszystkim patrolom za wykonanie zadań i dotarcie na metę rajdu, która miała miejsce na Harcerskiej Bazie Cedron w Wejherowie, a dla trasy zuchowej w Parku Starowiejskim w Rumii. Podczas rajdu zuchy i harcerze stawiali czoła różnym ciekawym zadaniom.

 

Dziękujemy komendatkom tras za ich przygotowanie – dh. Weronice, dh. Wiktorii oraz dh. Agnieszce za koordynację tras i czuwanie nad ich programem! Kierujemy, także podziękowania dla Miasto Rumia za otrzymaną dotację naszej imprezy, dzięki której rajd mógł zostać przygotowany bardziej atrakcyjnie.

 

Widzimy się na kolejnej edycji!

 

phm. Kinga Brulińska HR

Drużynowa 33 Rumskiej Drużyny Harcerskiej Czarnych Beretów

Komendantka Szczepu “Winorośl”