W Potęgowie fajnie jest

W Potęgowie fajnie jest

W Potęgowie fajnie jest

W Potęgowie fajnie jest można się bawić, śpiewać i tańczyć. Wychowawcy zawsze wymyślają i prowadzą niezwykle ciekawe zabawy. Są zajęcia indywidualne, zespołowe i grupowe. Jednym z ciekawszych i zabawniejszych zajęć jest konkurs talentów, gdzie uczestnicy pokazują swoje umiejętności.

Podczas konkursu młodzi obozowicze przebierają się w najprzeróżniejsze stroje w różnych kategoriach, np. strój wieczorowy, plażowy, ekologiczny. W bezsenne wieczory i noce organizowane są ogniska, gry nocne w lesie lub noce strachów z trasą grozy.

W turniejach piłki nożnej i siatkowej zawodnicy (nie tylko chłopcy) walczą o Puchar Potęgowa, a Ci, którzy nie przepadają za grą, dopingują z całych sił. Dla uczestników dostępna jest trampolina, ścianka wspinaczkowa i strzelnica oraz kąpielisko i przystań z kajakami, łodziami wiosłowymi i żaglowymi.

Gitarzyści znają wiele piosenek i pląsów tanecznych, którymi umilają czas uczestnikom. W gorące dni powodzeniem cieszy się bitwa na balony z wodą, w której największą frajdą jest możliwość trafienia kogoś z kadry. Jedną z największych zalet zabaw na obozie jest to, że wszyscy bawimy się wspólnie bez granicy wiekowej. Zasada stara jak świat Jak chcesz się dobrze bawić to baw się razem z dziećmi na ich poziomie.