VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie

VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie

VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie

W sobotę, 9.04, odbył się już VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych, w tym roku pod nazwą „W głębi dżungli”. 🐅🦧Swoim talentem podzieliły się aż 3 gromady:
12 Rumska Gromada Zuchenek „Strażniczki Lilii Wodnej”
21 Gdyńska Gromada Zuchowa „Arturianie”
oraz 28 Gromada Zuchowa „Stumilowy Las” w Redzie.
Wszystkie zuchy zaprezentowały się tak znakomicie, że postanowiliśmy przyznać trzy pierwsze miejsca!
VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie  VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie  VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie    
Wszyscy mali artyści otrzymali certyfikaty aktora oraz piękne nagrody. Po niesamowitych występach przyszedł czas na skromny poczęstunek przygotowany dla wszystkich występujących oraz całej widowni. VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie  VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie  VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie
Po przerwie zaszczycił nas niecodzienny gość. Ekipa z Gadoland Reda przygotowała niesamowitą żywą lekcję biologii, podczas której mogliśmy obserwować z bliska żywe węże oraz inne gady.VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie  VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie  VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie  .    
Nie zabrakło również włodarzy naszego miasta, pana Krzysztofa Krzemińskiego i pana Łukasza Kamińskiego.
Z całego serca chcemy podziękować wszystkim naszym wolontariuszom, dzięki którym to wydarzenie mogło mieć miejsce.  VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie   Dziękujemy również Miastu Reda, dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnemu nr 1 w Redzie oraz naszej niezastąpionej komendantce przeglądu druhnie Klaudii Lietzau.
Widzimy się na następnej edycji!VI Przegląd Teatrzyków Zuchowych w Redzie