Komisja Stopni Instruktorskich

Komisja Stopni Instruktorskich w składzie:

 

hm. Patrycja Łukawska – przewodnicząca;

hm. Aleksandra Piotrowska;

phm. Karolina Zdrojewska;

phm. Filip Bardo.

Terminy:

Każda druga środa miesiąca od godz. 19.30 (zmiany mogą nastąpić jeżeli środa będzie wypadała w okresach świątecznych i dni ustawowo wolnych od pracy).

Przewidywany czas spotkania z jedną osobą wynosi 20 minut, więc umawiać się będziemy na wybraną godzinę, czyli będą to 19.30; 19.50; 20.10; 20.30 i 20.50.


Podczas jednego spotkania będziemy się starali przyjmować max. 5 osób (w wyjątkowych sytuacjach więcej).

Osoby zainteresowane spotkaniem z KSI proszone są o zgłoszenie w formie elektronicznej na adres e-mail: patrycja.lukawska@zhp.net.pl nie później niż tydzień przed ogłoszonym terminem spotkania.

W tytule maila prosimy każdorazowo wpisać: Otwarcie/Przedłużenie/Zmiana zadania/Zamknięcie, próba przewodnikowska/podharcmistrzowska, imię i nazwisko kandydata, przydział służbowy.

W przypadku zmiany zadania lub przedłużenia próby nie jest wymagane stawiennictwo na posiedzeniu, chyba że KSI będzie chciała dokonać konsultacji.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem, gdzie m.in. opisane jest jak przygotować się do otwarcia, przedłużenia i zamknięcia próby.

Pliki z regulaminem, e-kartą do wypisywania w pliku PDF oraz kartą do wydrukowania dla chętnych zmieszczone są w zakładce: Dokumenty -> “Do pobrania“.