Komisja Stopni Instruktorskich

Komisja Stopni Instruktorskich w składzie:

 

hm. Magdalena Pielecka – przewodnicząca;

hm. Aleksandra Piotrowska;

phm. Karolina Zdrojewska;

phm. Filip Bardo.

 

Terminy:

 

każdy drugi czwartek miesiąca od godz. 18.20 (zmiany mogą nastąpić jeżeli czwartek będzie wypadał w okresach świątecznych i dni ustawowo wolnych od pracy).

Przewidywany czas spotkania z daną osobą wynosi 20 minut, więc umawiać się będziemy na wybraną godzinę, czyli będą to 18.20, 18.40, 19:00, 19.20, 19:40.
Podczas jednego spotkania będziemy się starali przyjmować max. 5 osób (w wyjątkowych sytuacjach więcej).

Osoby chcące pojawić się na spotkaniu KSI proszone są o zgłaszanie w formie elektronicznej na magdalena.pielecka@zhp.net.pl nie później niż tydzień przed ogłoszonym terminem spotkania.

W tytule maila prosimy każdorazowo wpisać: Otwarcie/Przedłużenie/Zmiana zadania/Zamknięcie, próba przewodnikowska/podharcmistrzowska, imię i nazwisko kandydata, przydział służbowy.

W przypadku zmiany zadania lub przedłużenia próby nie jest wymagane stawiennictwo na posiedzeniu, chyba że KSI będzie chciało dokonać konsultacji.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem, gdzie m.in. opisane jest jak przygotować się do otwarcia, przedłużenia i zamknięcia próby.

Pliki z regulaminem, e-kartą do wypisywania w pdfie oraz kartą do wydrukowania dla chcących mieć pamiątkę zmieszczone są w zakładce: Dokumenty -> “Do pobrania“.