Rozkaz L6/2017

Rozkaz L6/2017

Rozkaz L6/2017

Związek Harcerstwa Polskiego
Komendant Hufca Rumia
im. I Brygady Pancernej WP

10 Sierpień 2017 r.

Rozkaz L. 6/2017

  1. Zarządzenia i informacje

    1. Informacje

Wyjątki z rozkazu komendanta chorągwi L.18/2017. z dnia 21.07. 2017 r.

1.2.2. Informuję, że 20 lipca 2017 r. Komenda Chorągwi Gdańskiej ZHP podjęła następujące uchwały:

  • nr 25/2017 w sprawie zwołania zbiórki wyborczej w rejonie hufców,
  • nr 26/2017 w sprawie zwołania zbiórki wyborczej w rejonie hufców,
  • nr 27/2017 w sprawie zwołania zbiórki wyborczej w rejonie hufców,
  • nr 28/2017 w sprawie zwołania zbiórki wyborczej w rejonie hufców.

 

Zbiórki odbędą się w terminach:

  • 8 września 2017 r. o godz. 18:00 w rejonie 2 dla hufców: Kościerzyna, Czarna Woda, Bytów, Miastko,
  • 9 września 2017 r. o godz. 10:30 w rejonie 3 dla hufców: Lębork, Ziemi Słupskiej, Wejherowo, Puck,
  • 9 września 2017 r. o godz. 16:30 w rejonie 4 dla hufców: Sopot, Gdynia, Rumia,

15 września 2017 r. o godz. 17:30 w rejonie 1 dla hufców: Tczew, Kwidzyn, Sztum, Malbork, Starogard Gdański.

Treść powyższych uchwał dostępna jest na stronie www.gdanska.zhp.pl.

1.2.3. Wykaz delegatów na zbiórkę w dniu 09.09.2017 r. stanowi załącznik nr 1.

.

Czuwaj!

/-/ hm. Bogdan Formella

 

Załącznik nr 1

Wykaz instruktorów hufca ZHP Rumia posiadających czynne prawo wyborcze

  1. phm Izabela Walczak członek KSI
  2. phm Jarosław Marszał drużynowy 1 DHNS
  3. hm Bogdan Formella drużynowy 11 HDCzB
  4. phm Krzysztof Talar przewodniczący HKR
  5. phm Aleksandra Piotrowska skarbnik hufca
  6. phm Andrzej Bollt członek KRH
  7. phm Dorota Korczakowska drużynowa 5 WRDH
  8. hm Zofia Borakowska drużynowa 17 RDH
  9. pwd Adam Perkowski drużynowy 6 RWDH – członek KH
  10. pwd Maja Formella namiestnik Zuchowy
  11. phm Mieczysław Kacperczyk szef zespołu Maszoperii
  12. phm Wojciech Hintzke członek Zespołu Kwatermistrzowskiego
  13. phm Leszek Iwiński przewodniczący KICZB
  14. hm Mariusz Piotrowski Komendant Szczepu
  15. hm Krzysztof Kohnke członek KSI
  16. hm Andrzej Grochowski członek KSI – członek Zespołu Maszoperii –
  17. hm Grażyna Gąsiorek z/ca przewodniczącego KRH
  18. phm Tadeusz Kniaziew Szef zespołu kwatermistrzowskiego – z/ca KH
  19. hm Janusz Bisior przewodniczący KSI – przewodniczący KIH HORYZONT
  20. phm Alicja Gawinecka członek KH
  21. phm Patrycja Jabłońska członek KH
  22. pwd Renata Wożniak członek ZK
  23. phm Dawid Zdrojewski drużynowy 20 RDSCzB
  24. pwd Dagmara Dziecielska drużynowa 22 gromady zuchowej
  25. pwd Natalia Kalinowska drużynowa 13 HDZB
  26. pwd Antoni Kreft drużynowy 21 HDCZ-B
  27. pwd Kinga Brulińska drużynowa 33 Rumskiej Drużyny Harcerskiej
  28. pwd Karolina Zdrojewska drużynowa 20 Gromady Zuchowej
  29. pwd Filip Bardo drużynowy 20 drużyny harcerskiej
  30. pwd Tomasz Karczewski drużynowy 25 Starszoharcerskiej Drużyny Cz-B „KNIEJOŁAZY”
  31. pwd Konrad Piotrowski drużynowy 28 Gromady Zuchowej
  32. sam. Patrycja Parulska drużynowa próbnej drużyny harcerskiej w Rumi
  33. h,o. Krystian Dzięcielski drużynowy próbnej drużyny harcerskiej w Redzie

 

Wykaz instruktorów hufca ZHP Rumia posiadających bierne prawo wyborcze
  1. phm Aleksandra Prena członek KICZB
  2. hm Magdalena Pielecka członek 20 RDSCzB
  3. pwd Monika Radzka członek KICZB
  4. phm Daria Kalinowska przyboczna 5 WRDH
  5. pwd Katarzyna Chudy przyboczna 1 RDNSz
  6. phm Janusz Korczakowski przyboczny 5 WRDH
  7. pwd Krzysztof Konopczyński członek KICZB
  8. pwd Paweł Radski członek KICZB
  9. pwd Tomasz Rózga przyboczny 11 HDCzB
  10. pwd Ida Koralewska przyboczna 6 RWDH
  11. phm Lech Romanowski członek KIH HORYZONT
  12. pwd Karolina Perkowska – przyboczna 6 RWDH
  13. pwd Jacek Okruciński przyboczny 20 RDSCzB
  14. phm Maciej Pach-Rudnicki członek KICZB
  15. pwd Adrian Bardo przyboczny 20 GZ